8 motivi per scegliere Ferrero Legno
//focus on
Drzwi zawsze stanowią element wyposażenia wnętrz
5 POMYSŁÓW NA TO, W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAĆ STARE DRZWI

Drzwi zawsze stanowią element wyposażenia wnętrza, nawet gdy się starzeją ferrerolegnoPięć pomysłów na to, w jaki sposób wykorzystać stare drzwi i bramy.

Są takie drzwi, które nadają wnętrzom charakteru, są niczym piękne obrazy, o kosmicznych czy fantazyjnych nazwach. Stają się świadectwem twojego domu, mówią o tobie więcej niż niejeden przyjaciel. Są także drzwi, które z czasem zestarzały się i przestają być użyteczne: wyszły spod rąk zdolnych stolarzy, a niejednokrotnie kończą na strychach lub w składzikach na niepotrzebne rzeczy. Potrzeba przebłysku geniuszu, pomysłu, aby móc przywrócić je do użytku i uchronić przed smutnym losem. Wybraliśmy pięć rozwiązań, dzięki którym stare drzwi w pomysłowy i oryginalny sposób nadadzą charakteru twojemu domowi.

1 - Stare, odnowione skrzydło oparte poziomo na metalowym stelażu staje się stołem o niepowtarzalnym wzornictwie. Jeżeli jest boniowane, można położyć na jego powierzchni taflę szkła, która dodatkowo doda mu uroku. Tak zaaranżowany stolik może stać się idealnym dopełnieniem kącika telewizyjnego.
2 - stare drzwi w stylu secesyjnym, lakierowane, odnowione i odmalowane w stylu weneckim w naturalnych, postarzanych kolorach mogą stać się doskonałym zamknięciem do garderoby. Funkcjonalne i gustowne jednocześnie.
3 - stare skrzydło, odnowione, podwieszone na łańcuchach staje się przepiękna ławką, dodającą wyjątkowego charakteru kuchni lub wiejskiej jadalni.
4 - sypialnia w klimacie retro? Zagłówek łóżka to stare skrzydło, odnowione i wykończone szelakiem i woskiem. Jeszcze tylko pościel w babcinym stylu...
5 - Odwrócone poziomo i zawieszone na ścianie salonu niczym obraz - wyeksponowane w ten sposób stare drzwi przykują uwagę niczym okaz z najlepszych kolekcji. Zabytkowy egzemplarz!

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab