Porte in legno per interni, porte d'arredo su misura, produzione FerreroLegnoPorte da interno in legno pregiato, in laminatino con cristalli, laccate o al naturale

Szczegóły nie są drobiazgami, ale elementami niezbędnymi do nadania każdemu wyrobowi wyjątkowego charakteru. Drzwi FerreroLegno są wyjątkowe, ponieważ dbają o wszystkie zmysły przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości.

Ta równowaga pomiędzy poszczególnymi elementami jest owocem codziennej pracy osób działających z pasją oraz wynikiem drobiazgowych poszukiwań ludzi, którzy postanowili zaoferować Państwu to, co najlepsze, pod każdym względem.

Lakiery poliestrowe

Uwolnij błysk

Precyzja techniki lakierowania preparatami poliestrowymi FerreroLegno to zwierciadło, w którym z nadzwyczajną wiernością odbija się wasz obraz, w wybranym przez was kolorze. System ten gwarantuje nie tylko połysk, pełnię i twardość powierzchni, typowe dla poliestru, ale zapewnia również trwałość lakierowej warstwy.

Texture trame

Uwolnij wyobraźnię

Choć technika obróbki jest doskonała, dzięki kontroli jakości prowadzonej przez FerreroLegno na każdym etapie produkcji, drewno pozostaje drewnem a tekstura słojów poddaje się wzornictwu samej natury o wiele bardziej niż woli designerów. Efektem są wyjątkowe drzwi o niepowtarzalnym, indywidualnym charakterze.

Frezowanie

Uwolnij formę

Nie trzeba okularów 3D, trójwymiarowość tej obróbki jest widoczna gołym okiem: kąty są doskonałe, geometryczne linie przecinają się w nienagannym porządku. Wszystko jest na swoim miejscu - wymiar, surowiec, precyzja, technologia, sztuka. A także barwy, dziesiątki barw - do wyboru, do koloru. Jednego tylko nie znajdziemy w drzwiach FerreroLegno - sposobu na ich imitację.

System podwójnego szkła

Uwolnij światło

Każde z drzwi z hartowanym szkłem firmy FerreroLegno są ładne z punktu widzenia estetycznego: oddzielają pomieszczenia z delikatnością, eksponują grę świateł oraz określają wyraźną tendencję poprzez szeroką gamę dostępnych wykończeń. Lecz to nie wszystko. Technologia podwójnego szkła tworzy dyskretny przepływ światła, pozwalając jedynie światłu dostać się do pokoju.

Sylent Sistem

Uwolnij ciszę

Drzwi FerreroLegno potrafią milczeć. Ich obecność jest nacechowana silnym charakterem i ogromną mocą wyrazu, ale jednocześnie, w odpowiednim momencie potrafią zamilknąć. Innowacyjna ukryta uszczelka Silent System chroni skrzydło przed głośnym uderzeniem w momencie zetknięcia się z ościeżnica: to są drobiazgi, ale my zwracamy na nie uwagę. Reszta była już doskonała.

Okleinowanie Total System 4

Uwolnij czas

Chronimy skrzydło, które jest centralnym elementem drzwi. W tym celu szczególną uwagę poświęcamy bocznym i górnym przylgom, stanowiącym ramę skrzydła. Zaawansowana technologia FerreroLegno pozwala na zastosowanie specjalnej metody okleinowania Total system 4, dzięki której przylgi są pokrywane tym samym gatunkiem drewna, którym wykładany jest panel. W ten sposób uzyskuje się korzystny efekt estetyczny. Dolna krawędź jest zabezpieczana listwą z ABS, która chroni skrzydło przed wgnieceniami, wchłanianiem wilgoci z podłoża oraz niszczeniem.

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab