Ferrero Legno Collections

Od Suite do Equa, od Kévia do Intaglio.

DOSKONAŁA RÓWNOWAGA MIĘDZY FUNKCJONALNOŚCIĄ I ESTETYKĄ.

Za kolekcją FerreroLegno ukrywa się świat stworzony z pasji do własnej pracy: dokładny wybór surowców oraz poszukiwanie nowoczesnych rozwiązać gwarantują szeroką gamę możliwości, gdzie równowaga pomiędzy estetyką a technologia zostaje zachowana.

Głównym celem przedsiębiorstwa jest podążanie za Twoim osobistym stylem, wyprzedzając Twoje oczekiwania i zaskakując Cię detalami, które potrafią nadać wyróżniającego charakteru. Wybierz z naszych kolekcji model, który najbardziej odpowiada twojemu stylowi: drzwi doskonałe dla twojego domu, “twoje FerreroLegno”.

Exit Collections

Exit, kusząca ewolucja wzornictwa materiałowego.

Odkryj niezliczone formy piękności

Exit odkrywa swoje zalety w postaci nowej estetyki podkreślającej tendencje materiałowe i chromatyczne, a także poprzez poszukiwanie nastawione na naturalność i autentyczność.

Nowe, ponętne wykończenie Natural Touch, dzięki nieregularnym słojom i materiom, określa charakter drzwi nadając im naturalności. Wykończenie na połysk ze 100-procentowego poliestru nadaje im ponadczasowego piękna.

Replica Collections

Replica. Jakość przybiera nowych kształtów.

Spełnij swoje marzenia i nadaj kształtu twojemu domowi

Replica to kolekcja drzwi z wykończeniem syntetycznym, zaprojektowana z pragnieniem wyzwolenia twojej kreatywności i otoczenia cię pięknem; to seria wyważonych propozycji, w których jakość firmowana przez FerreroLegno jest oferowana po konkurencyjnej cenie.

Kolekcja Replica jest niczym nowa deklinacja rzeczownika "wybór", spróbuj go odmienić przez niezliczone przypadki doskonałych modeli i zdobień. Logica, Liss, Area, Sintesi i Forma to przestrzeń, w której rozkwitają linie i dojrzewają detale.

Collezione porte in legno pregiato Ferrero Legno

Scenario, czysta lekkość elementów.

Modułowe ścianki przeszklone o nieskończonym potencjale

Scenario to modułowa kolekcja obejmująca przeszklone ścianki, silnie wpływające na wygląd otoczenia, wykonane w wersji Visio, całkowicie szklane oraz w wersji Delineo, z aluminiowym profilem. Ich wspólnym mianownikiem są pociągające przeźroczystości, elastyczne podziały i minimalistyczna elegancja.

Sugestywne szkło hartowane i warstwowe, innowacyjne systemy przesuwne, profile i klamki o nowoczesnych kształtach to cechy charakterystyczne kolekcji Scenario, które z powodzeniem wprowadzają ją do świata wyposażenia wnętrz.

Scegli al tua porta Ferrero Legno

© 2019 FerreroLegno - P. Iva 00666220041 - Company Info - Privacy

Concept & Design by Nitida - Powered by Blulab